Umělá tráva

Vše o kobercích, rohožích, čistících zónách a umělém trávníku.
abc

Umělá tráva

Příspěvek od abc » pon 22. zář 2014 16:26:15

Dobrý den, mám dotaz ohledně umělého trávníku. Nabízíte umělé trávníky, které mají gumový či nopový podklad pod umělými vlákny trávníku. Na naší terase máme jako podkladovou vrstvu modifikovaný asfalt s drobným šterkem zabudovaný v něm. V součastné době na podkladové vrstvě máme umístěné koberce, aby nedošlo k poškození asfaltu. Protože nechceme, aby podloží terasy trpělo, chceme to vyřešit umělým travníkem. Problém je v tom, že když jsou horké dny, tak se asfalt roztéká a může dojít k jeho proděravění. Můžete mi říci, jesli vrstva gumy či nopů, dokáže ochránit tento povrch před poškozením. Jak tlustá je guma u vašich umělých trávníku? Dokáže dostatečně ochránit podklad terasy? Klidně mi napiště jaký umělý travník by jste mi navrhovali a jak vychází cenově

JS4026
Příspěvky: 24
Registrován: stř 20. srp 2014 12:09:02

Re: Umělá tráva

Příspěvek od JS4026 » úte 23. zář 2014 7:49:59

V tomto případě asi nepomůže žádná umělá tráva, problém je v měkkém asfaltu. Nejlepším řešením asi bude tráva Gupos, která má delší vlas.

Honzatkovi

Re: Umělá tráva

Příspěvek od Honzatkovi » pát 03. bře 2017 11:52:17

Čau,
nevíte kde se dá sehnat kvalitní umělý trávník za rozumné prachy? Nejlíp v Brně a okolí. Žena pořád otravuje, jak je dlažba okolo bazénu tvrdá na opalování, tak ať se má na čem rozvalovat.

díkes

Tomino

Re: Umělá tráva

Příspěvek od Tomino » čtv 09. bře 2017 13:50:31

Čau,

švára kupoval loni někde v podlahách v Brně oproti Makru na Kaštance. Musel jsem uznat že vypadá fakt dobře. Má nějaký Greenville. Ale můžu se ho ještě poptat.

Pavel

Re: Umělá tráva

Příspěvek od Pavel » pon 15. kvě 2017 12:50:18

Ahoj,
prosím jak "udržovat" umělou trávu? je na to nějaký čistič který se do toho zapere a pak se spláchne nebo jen hadicí?

Guma

Re: Umělá tráva

Příspěvek od Guma » úte 04. črc 2017 7:35:20

Já si myslím, že je potřeba hrubou nečistotu vysbírat pryč a potom očistit jen vodou. Sou různé chemikálie, které by mohli umělou trávu poškodit. Já čistím pouze tak jak jsem napsal. Na druhou stranu, náš trávník není zase tak moc používaný, aby bylo potřeba ,,hloubkově" ho čistit.

Odpovědět