Egger Živé podlahy

Vše o laminátových plovoucích podlahách.
FridrichH

Egger Živé podlahy

Příspěvek od FridrichH » úte 28. bře 2017 12:21:06

Ahoj, byl jsem se o víkendu dívat na jedné vzorkovně a měli tam novinku od Eggera - Živé podlahy. Dost mě zaujaly, máte s tím někdo zkušenosti? Jaké jsou pro a proti? Funkčnost vypadala dobře a dekory taky super.
Dík

Petr

Re: Egger Živé podlahy

Příspěvek od Petr » úte 25. dub 2017 12:56:41

Ahoj, našel jsem na netu http://www.zivepodlahy.cz/. Vypadá to, že jsou tam všechny informace.

Co se týče podlahy, myslím, že je víc než dobrý konkurent vinylovky. Komerční zátěž /třída 33/, možnost plovoucí pokládky do normálních /bytových/ prostor nebo přilepit do komerce, rozměrová stálost na podlahovce. Ještě to prostuduji a uvidím co nakonec zvolím.

Sam32

Re: Egger Živé podlahy

Příspěvek od Sam32 » stř 07. čer 2017 10:23:05

Ahoj, na netu psali, že Design+ má funkci Self Repair. Je to funkce vrchní vrstvy, že pokud se poškrábe tak se zacelí a vrátí do původního stavu. Máte někdo zkušenost jestli to opravdu funguje? Díky

majk

Re: Egger Živé podlahy

Příspěvek od majk » pon 12. čer 2017 10:26:15

Tato technologie vyřeší pouze drobné škrábance a protlačení od židlí..

petr

Re: Egger Živé podlahy

Příspěvek od petr » čtv 03. srp 2017 9:11:59

čau, tak jsme vybrali Design+ a zatím teda super. leží nám to měsíc a vypadá to víc než dobře. žena vybrala dekor klasickýho dubu a musim říct, že skoro k nerozeznání od dřeva ( aspon podle myho chlapskyho pohledu), je to příjemný a celkem tichý. Tak uvidíme za pár let, jak budem spokojený, ale zatím za 1.

Honza

Re: Egger Živé podlahy

Příspěvek od Honza » pon 16. črc 2018 8:44:57

Dobrý den,

zvažujeme také živou podlahu, a proto nás zajímají Vaše zkušenosti s ročním užíváním? Splnila podlaha Vaše očekávání?
Máme doma vzorky a podlaha je na dotek velice příjemná. Jen nás trochu odrazuje vyšší cena, než u vinylu.

Díky J.Š.

Miclha

Re: Egger Živé podlahy

Příspěvek od Miclha » úte 25. zář 2018 21:32:11

Ahoj.

Taky by mne zajímalo jestli jste stále spokojeni :).

Zatím je to náš favorit č. 1 pro celý dům. A teď je mají ještě za slušnou cenu včetně lišt zdarma. Hmm..

Odpovědět